Ziedi: Rotaļa. Piegāde Rīgā un Latvijā

Ziedi: Rotaļa. Piegāde Rīgā un Latvijā

Rotaļīgs ziedu pušķis no baltām rozēm, rozā gerberām un rozā smalkziedu krizantēmām.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz augu valsts. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu. Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.
Izvēlieties piegādes pilsētu
Pilsēta
Ziedu pušķis. Lieluma un cenas izvēle
29.90 EUR

Ja jums rodās neskaidrības, lasiet zemāk norādītos paskaidrojumus vai arī rakstiet mums e-mail.

Ziedu piegādes datums
Izvēlies datumu
Atzīmējiet, ja vēlaties, lai jūsu sūtījums sasniedz adresātu noteiktā laikā (+14.00 EUR, VIP līnija).

Izvēlieties datumu, mēnesi un gadu, kad ziedu sūtījumam jānonāk Jūsu izvēlētajā adresē. Ja vēlaties – varat pieteikt sūtījumu, kas jāpiegādā pat pēc vairākiem mēnešiem, bet ja steidzami - visbiežāk sūtījums sasniedz savu adresi vienas, divu darba dienu laikā. Ja neizvēlēsieties VIP līniju, sūtījums sasniegs adresātu dienas laikā rindas kārtībā.

Ziedu piegādes adrese
Vārds Uzvārds
Telefons E-pasts
Piegādes vieta Uzņēmums(ja ir)
Ielas nosaukums Mājas,dzīvokļa Nr
Pasta indekss
Komentāri

Lūdzu ierakstiet precīzu adresi uz kuru vēlaties nosūtīt ziedus.  Mēģiniet aizpildīt visus laukumus. Telefona numuram pārbaudiet vai ir visi cipari. Uzņēmums jāaizpilda, ja adrese ir iestādē. Mēs negarantējam piegādi uz armijas kara daļām, kuģiem, lidmašīnām, lidostām, ostām, kempingiem u.c. līdzīgām vietām. Vairāk par piegādes adresi…

Ko, lai mēs rakstām kartiņā?
Piemērs
Teksts
Tavs vārds kartiņā
Kartiņa

Katram sūtījumam pievienojam bezmaksas kartiņu ar vēlējumu. Lūdzu izvēlieties kādu no dotajiem paraugiem vai arī ierakstiet savu vēlējumu, vai savu vārdu. Ja  neko neierakstīsiet, sūtījums būs anonīms. Ņemiet vērā, ka teksts kartiņā tiks attēlots tieši tāds, kā būsiet rakstījis.

Informācija par pasūtītāju
Vārds, Uzvārds
E-pasts obligāti*
Visu informāciju par pasūtījumu saņemsiet uz šo e-mail adresi
Cita e-pasta adrese
Telefons, Adrese:

Uz šo e-pastu pēc pasūtījuma veikšanas dažu minūšu laikā ir jāpienāk apstiprinājumam, ka Jūsu pasūtījums pieņemts apstrādei. Ar šo e-pastu Jūs arī varat ieiet "Mani pirkumi" un apskatīties pasūtījuma statusu: vai tas ir pieņemts vai jau piegādāts. Otru e-pastu mēs prasām gadījumam, ja pirmo būsiet norādījuši kļūdaini vai arī tas nedarbosies. Ja radīsies jautājumi sakarā ar pasūtījumu, mēs Jums rakstīsim uz e-pastu.

Tikai juridiskām personām
Uzņēmuma nosaukums
Juridiskā adrese
PVN reģ. Nr.
Banka
Bankas kods
Konta Nr.
Lūdzu, atzīmējiet papildpakalpojumus
3.56 EUR Iesaiņot kā dāvanu
5.55 EUR Lūdzu paši precizējiet vienu no piegādes adreses nepilnībām, jo es neierakstīju: precīzu adresi, telefona nr., ielu, mājas vai dzīvokļa numuru, firmas nosaukumu vai durvju kodu.
Apmaksa, pasūtījuma kopsavilkums
Pirkums Cena, EUR
Ziedi: Rotaļa. Piegāde Rīgā un Latvijā
Maksa par piegādi un pakalpojuma apstrādi:
VIP līnija
Iesaiņot kā dāvanu
Piegades adreses precizēšana
Kopā summa apmaksai
Apmaksas veids

Šeit ir redzama galīgā cena EUR, kas Jums ir jāmaksā. Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpuspilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@flowersriga.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.  Lai samaksātu par pirkumu, Jums jāspiež Pasūtīt ziedus un Jums atvērsies nākamā lapa, kas ir speciāli veidota tā, lai garantētu Jūsu maksājuma drošību. Tur ievadīsiet savas kartes datus un samaksāsiet. Vairāk par apmaksu… Valūtas kalkulators 

Ja piekrīti www.flowersriga.lv servisa un piegādes noteikumiem, spied, pasūtīt ziedus
Kontakti | Sākums | Ziedu piegādes serviss. Noteikumi | Lapas karte

Kādu dāvanu pasniegt dārgam un mīļam cilvēkam, lai izraisītu smaidu un prieku dvēselē? Vienalga kas tas būtu – juvelieru izstrādājums vai cita skaista dāvana, nekas nevar izraisīt tik siltas jūtas, kā no visas sirds uzdāvinātais svaigu, skaistu ziedu pušķis.

ziediMūsdienu floristika no ziediem ļauj veidot ne tikai vienkārši pušķus, bet īstus mākslas šedevrus. To izskats jau vien izsaka visu. Baltas rozes, rotātas ar zaļumiem, lietišķas sarkanas tulpes, maigas rozā gerberas vai jautras margrietiņas – tie nav vienkārši ziedi, tie ir unikāli jūtu paudēji. 

Tomēr, liela nozīme ir tam, kam ir domāti ziedi, kā arī statusam. Kas attiecas uz tādiem svētkiem, kā Mātes diena, tad šis ir tas gadījums, kad var nopirkt ziedus vairāk atturīgā kompozīcijā: pušķi ar sarkanām neļķēm, jasmīnu, lavandu, pujenēm un ne tikai.

Ne velti, ziedi kalpo par vislabākajiem starpniekiem divu cilvēku saskarsmē. Tie ir vienmēr ceļveži mūsu dzīvē, sniedz mums prieku, atspoguļo labu, sava veida emocijas, uzmanību. Tieši ziedu pušķi ir spējīgi bez vārdiem parādīt jūtas, kuras ir tik grūti izteikt citādi.

Bet par īpaši spilgtu un, tajā pašā laikā, maigu pušķīti sapņo līgava. Un, lai radītu kāzu pušķi, kas pēc savas oriģinalitātes ir unikāls, florists izmanto visdažādākos ziedus: baltas, sarkanas, tējas rozes, kallas, orhidejas, alstromērijas, lillijas un vēl daudzus variantus. Īpaši pievilcīgi un skaisti izskatās kāzu pušķi, kas vienlaicīgi ietver sevī vairākus ziedu veidus ar dažādu nokrāsu. Kāzu ziediem ir jāatspoguļo līgavas maigumu un ir jāatbilst viņas tēlam.

Lai izveidotu skaistu pušķi, nepietiek vien ar floristikas zināšanām, īpašu lomu spēlē arī cilvēka fantāzija, kas gatavo maigas, jutekliskas kompozīcijas. Vislabākais variants – ir ziedu pasūtīšana interneta veikalā, kur jau ir parādīti simtiem ziedu pušķu paraugi visiem dzīves gadījumiem, dažādās cenu kategorijās. Ziedu veikals Rīgā, neskaitot ziedu kompozīciju izveidošanu, pēc parauga vai pēc individuālā pasūtījuma, piedāvā arī pakalpojumu „ziedu piegāde”. Tādējādi, jebkuram intreresentam ir iespēja ne tikai pasūtīt ziedus, bet arī saņemt tos tuvākajā laikā uz jebkuru adresi Rīgā un citās Latvijas pilsētās, neizejot no mājām. Bez tam, ziedu piegāde Rigā un citur Latvijā var tikt īstenota anonīmi, ja tiek gatavots pārsteigums mīļotajam cilvēkam.

Ziedu piegāde Rīgā  no «Flowers Riga» ļaus piedot rozīnīti, jebkuram notikumam vai vienkārši izrotāt parastu dienu ar spilgtiem toņiem. Tagad piedāvājam bezmaksas piegādi Rīgā pirkumiem virs 25.00 EUR! 

Ziedu kurjers Rīgā un citās Latvijas pilsētās vienmēr gatavs jūs iepriecināt.

Mājas lapas izveide - WEBstyle.lv